Voorzitter : Dominique Berten, contact : dominique.berten@gmail.com

Secretaris : Marcel Mutsaerts, contact : marcel.mutsaerts1@gmail.com

Techniek , geluid, decor:  Wijlen Marc Demeester.

Ondersteuning IT : Piet De Meester :  piet.de.meester@gmail.com

Artistiek medewerker : Amadeo Mosar

Decor, logistiek : Koen Larnout, contact : koenlarnout@hotmail.com

PR, Regisseur : Marc Mosar, contact : marc.mosar@telenet.be

PR, Sociale media : Paul Emaer, contact : paul.emaer@telenet.be

Penningmeester :Anneliese Desoete, contact : anneliesedesoete@gmail.com

Likes(0)Dislikes(0)